1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. İnstagram’da Gizli Hesapları Görmek Mümkün mü ?

İnstagram’da Gizli Hesapları Görmek Mümkün mü ?

1

İnstagramın gizlilik ilkelerine ve takipçilerin gizliliğini sağlamak amacıyla getirdiği gizli hesap özelliği vardır. Hesabınızı gizliye aldığınız takdirde kimse hesabınıza dışardan bakamaz ve profilinizi göremezdi lakin günümüz yılında çıkan birtakım uygulamalar sayesinde gizli hesapları görmek mümkün.Tabi bide bu uygulamaların görünmeyen yüzleri var siz hesabınızı girdikten sonra takipçi havuzuna düşebilirsiniz yani bu demek oluyor ki istenmeyen kişileri takip edebilirsiniz.Bu uygulamaları kullanırken kendi hesaplarınızı kullanmamanızı öneririm. Gelin biraz size bu uygulamalardan Bahsedeyim.

Lili – Postegro

Postegro ile Lili aynı veri tabanını kullanan programdır Web Arayüzü olarak Postegro.Mobil tabanlı uygulama olarak Lili kullanılıyor. Günde 3 tane gizli hesaba bakma hakkı tanıyor. Lakin daha fazlasına bakmak isterseniz ücretli paketleri de mevcut. Uygulamada size kim bakmış özelliği de barındırıyor. Bu özellikte ise yalnızca uygulamadan hesaba bakanları gösteriyor bilginize. Lili ve Postegro son zamanlarda çok sayıda indirmeye ulaşan bir uygulamadır. Lakin ne kadar indirmesi fazla olsa da bu tarz uygulamaları kullanırken kendi hesaplarınızı kullanmamanızı öneriyoruz. İnstagram gizli hesaba bakma konusunda ise gayet başarılı bir uygulama beğendim.

Android için Postegro - APK'yı İndir

BestWhozi

Gelelim BestWhozi uygulamasına bu uygulama instagram gizli hesaba bakma konusunda fayda sağlarken aynı zamanda İnstagram hikaye,video ve fotoğraf indirme olasılığı sunuyor. Aynı şekilde web tarayıcısı üzerinden giriş yaparak gizli instagram hesaplarına bakabilirsiniz.

Android için BestWhozi - Postegram - APK'yı İndir
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni haberlerden veya yazılardan haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap