1. Ana Sayfa
  2. Film
  3. İftara Kadar İzlenebilcek En İyi Netflix Dizi Önerisi

İftara Kadar İzlenebilcek En İyi Netflix Dizi Önerisi

Anne with an E

IMDb puanı: 8.6

2017-2019 yılları arasında 3 sezon olarak yayınlanan Anne with an E, yaşam hikayelerine değinen ve siz değerli izleyicilerin karşısına sunulan bir dizi haline gelmiştir .Dizinin genel konusu “anne” nin anne ve babasının vefat etmesi sonrası yengesinin yanına taşınır ve sonrasında hizmetçilik yapmaya başlar ve anne nin yetimhanede çektiği sıkıntılardan ve dizi boyunca bu sıkıntıların üstesinden nasıl geldiği anlatılmaktadır.

The Queen’s Gambit

İMDb puanı:4.9

walter tewis aynı adlı romanından uyarlanan dizi beth harmon adlı öksüz satranç dehasının sekiz yaşından yirmi iki yaşına kadar yaşadıklarını ve dünyanın en iyi satranç oyuncusu olma yolculuğunda madde bağımlılığına karşı verdiği mücadele anlatılacak dizi siz değerli izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Lupin

Dizide; ana karakter Assane Diop’un babasının intikamı almak için çeşitli mücadele etmesi anlatılıyor. Assane Diop’un babası yıllar önce haksız yere hapis yatıyor ve bunun üzerine Assane Diop intikam yemini içiyor .Dizinin konusunun eşi benzeri yok maceradan maceraya sürükleyen bu dizi vakit geçirmeniz için birebir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni haberlerden veya yazılardan haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Selçuk Üniversitesi Öğrencisiyim. Sosyal Medya Uzmanı, Web Tasarım, E-Ticaret ve Seo alanında kendimi geliştirme çabasını vermekteyim. Kişisel hesaplarım haricinde @sarmalblog Instagram hesabını yönetiyorum. www.sarmalblog.com web sitesinde yönetici, editör ve yazarlık yapmaktayım.

Yorum Yap