İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Netflix, Türkiye’de Nisan Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı

Netflix, Türkiye’de Nisan Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı

Netflix’ in, Türkiye’de nisan ayında yayınlayacağı dizi ve filmleri sizler için derledik. Yazımızın devamında sizler için hazırladığımız dizi ve filmlerin incelemelerini görebilirsiniz.

Netflix filmleri:

  • Concrete Cowboy (2 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Netflix dizileri:

  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)

Netflix Orijinal Filmleri

Concrete Cowboy (2 Nisan 2021):

Concrete Cowboy Nisan-2021

Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia’ da siyahi kovboyların kurduğu samimi bir toplulukta bulur.

Thunder Force (9 Nisan 2021):

Thunder Force Nisan-2021

Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise tedavinin ilk deneği. Bu iki çocukluk arkadaşı kurdukları sıra dışı kentlerini suçtan koruyacak. Yeniliklere hazırlanın.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? (9 Nisan 2021):

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? Nisan-2021

Gülseren’in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye’nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili ,zekası ve ateş böceklerine sevdası. Birbirinden tecrübeli oyuncularla sizleri ekran başına toplayacağını inandığımız bir dizi olarak yayınlanacaktır.


Netflix Orijinal Dizileri

Shadow and Bone

Shadow and Bone Nisan-2021

Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur.

Snabba Cash:

Snabba Cash Nisan-2021

15 Ocak 2010’da gösterime giren bir İsveç suç gerilim filmi. Jens Lapidus’un aynı adlı 2006 tarihli romanından uyarlandı. Joel Kinnaman, Stockholm’ün üst sınıf bölgelerinde ikili bir hayat yaşayan oldukça fakir bir adam olan Johan “JW” Westlund’un başrolünü oynuyor. Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkansız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışında bir araya gelir. 2010 yılında ki heyecanını aratmayacağına emin olduğumuz bir diziyi daha listemiz ekledik.

The Serpent (2 Nisan 2021):

The Serpent Nisan-2021

Bu dizinin sizleri bol aksiyonlu 70’li yıllara götüreceğine inanarak listeye ekliyoruz. Acımasız katil Charles Sobhraj,1970’lerde Güneydoğu Asya’da “Hippi Yolu” nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı ve izlerken şaşkınlıkla bakacağınız birçok olaya şahit olacaksınız.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni haberlerden veya yazılardan haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir