1. Ana Sayfa
  2. Film
  3. Netflix’ten LOL oyuncularına heyecan verici sürpriz! Arcane

Netflix’ten LOL oyuncularına heyecan verici sürpriz! Arcane

Dünyaca ünlü dizi ve film prodüksiyon şirketi Netflix, merakla beklenen League of Legends animasyonu Arcane için ilk tanıtım fragmanı yayınladı. League of Legends oyuncularının sevineceği bu haberi sizlerle paylaşmak istedik. Bu kısa fragmanla birlikte League of Legends oyuncularının merakla beklediği animasyon için ilk görüntüler de ortaya çıktı.

League of Legends animasyonu Arcane için çıkış tarihi açıklandı!

Netflix yayınladığı fragman ile Arcane animasyonunun yayınlanma tarihi de verdi. Ancak yayınlanan ilk fragman olduğundan dolayı kesin bir tarih mevcut değildir. Şu an için Netflix dizi için bu sonbahar vurgusunu yaptı.

Arcane Dizisi

Fragmanda karşımıza çıkan en önemli detay ise animasyonun Jinx karakteri ve Vi’ nin hikayesine odaklanacağı olmasıdır. 2019 yılında 10.yıl fragmanı yayınlandığında da oyuncular tahmin etmişti. Aşağıda ki bağlantıdan fragmana ulaşabilirsiniz.

Covid-19 nedeniyle hayatımızda her şeyin aksadığı gibi bu animasyonun da gecikme sebebi belli oldu. Riot Games tarafından hazırlanan League of Legends animasyonu Covid-19 nedeniyle bir süre gecikti. Şirket normalde Arcane dizisini 2020 yılı içinde yayınlamayı planlıyordu.

Arcane dizisi ve hikayesi

Arcane büyük olasılıkla League of Legends hikayesinde birkaç ikonik konumda yer alacak. Örneğin, Valoran’ın merkezi Piltover gibi. Bununla birlikte Zaun, suçlular ve kötü adamlar için uygun bir yer olarak görülüyor. League of Legends oyununun çılgın çocuğu Jinx ve onun ezeli düşmanı Vi odağında geçecek.

Bu iki karakterin arasında ki gizemli ilişki ise online oyunun merak edilen gizemlerinden biri. Bu diziyle birlikte bu gizemin de ortadan kalkması beklenmekte.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni haberlerden veya yazılardan haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ankara Medipol Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Öğrencisiyim. Sosyal Medya Uzmanı, Web Tasarım, E-Ticaret ve Seo alanında kendimi geliştirme çabasını vermekteyim. Kişisel hesaplarım haricinde @sarmalblog Instagram hesabını yönetiyorum. www.sarmalblog.com web sitesinde kurucu ortağı, editör ve yazarlık yapmaktayım.

Yorum Yap