İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. DÜNYA DEVİ XİAOMİ Mİ PAD 5 CİHAZI’NI DUYURDU
Trendlerdeki Yazı

DÜNYA DEVİ XİAOMİ Mİ PAD 5 CİHAZI’NI DUYURDU

Kaynaklara göre Xiaomi Mi Pad 5 iki tip farklı özelliklere sahip olacak. Bu cihazların birinde Dimensity işlemcisini diğerinde ise Snapdragonun güçlü işlemcisi olan Snapdragon 870 işlemci verileceği söyleniyor. Kaynaklara göre bu cihaz müşterileri 8000 mah batarya ve 144 hz ekran yenileme hızı ile karşılayacak

Pazarda dünya devi olan xiaomi aynı şekilde xiaomi mi fold cihazında getirdiği sıvı lens teknolojisini ilerideki tabletlerine getirebilir iddası dönmekte.Aldığımız bilgiler doğrultusunda xiaomi yeni getireceği Mi Pad 5 cihazında tamamen performans dostu olduğunu ön plana atmakta. Söylentilere göre kendi işlemcisini geliştirme aşamasında olan xiaomi sık sık ilerideki cihazlarında bu işlemcileri kullanacağı söz ediyor.

Ayrıca bu cihaz 2k kalitesinde video izleme desteği sunarken yan parmak izi özelliğini müşterilerine sunacağı söyleniyor . Farklı İddalara göre Bu tablet MIUI PAD adı verilen xiaomi’nin bu tablet serisine ait özel bir işletim sistemi ile getirilceği söyleniyor. Yeni gelen bu tabletin 900$ bandında bir cihaz olcağı söyleniyor umarım türkiye standartlarında uygun fiyata siz değerli okurlarımıza sunulur.

Mi Pad 5 8GB RAM + 128GB – 619 $

Mi Pad 5 8GB + 256GB – 666 $

Mi Pad 5 12GB + 512GB – 774 $

Mi Pad 5 16GB RAM + 1TB – 851 $

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni haberlerden veya yazılardan haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Selçuk Üniversitesi Öğrencisiyim. Sosyal Medya Uzmanı, Web Tasarım, E-Ticaret ve Seo alanında kendimi geliştirme çabasını vermekteyim. Kişisel hesaplarım haricinde @sarmalblog Instagram hesabını yönetiyorum. www.sarmalblog.com web sitesinde yönetici, editör ve yazarlık yapmaktayım.

Yorum Yap